Informační stránky poslance MUDr. Milana Cabrnocha
| Novinky | Mapa stránek |
INTERPELACE

 

Písemná interpelace na ministra práce a sociálních věcí Zdeňka Škromacha úhrad za zdravotní výkony poskytnuté soukromými lékaři pro účely České správy sociálního zabezpečení ze dne 3. ledna 2004

Písemná interpelace na ministra financí Bohuslava Sobotku ve věci dopadů zvýšení daně z přidané hodnoty na pojištěnce veřejného zdravotního pojištění, a to v oblasti zdravotnických prostředků, ze dne 3. prosince 2003

Stenozáznam interpelace Petra Nečase na předsedu vlády ve věci ministryně zdravotnictví a odpověd Vladimíra Špidly na ní. 27. listopadu 2003

Písemná interpelace Milana Cabrnocha na ministryni zdravotnictví Marii Součkovou dne 26. listopadu 2003, ve věci: snížení doplatku za nadvýběr pojistného na veřejné zdravotní pojištění.

Písemná interpelace Milana Cabrnocha na ministryni zdravotnictví Marii Součkovou dne 13. listopadu 2003, ve věci změn v organizaci lůžkové péče o děti a dorost.

Ústní interpelace Milana Cabrnocha na ministryni zdravotnictví Marii Součkovou dne 6. března 2003, ve věci: bezdůvodného prodlužování utrpení sedmiletého chlapce z důvodu nejasného úředního rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví.

Ústní interpelace Milana Cabrnocha na ministryni zdravotnictví Marii Součkovou dne 6. března 2003, ve věci: ve věci využívání zdravotnických zařízení řízených Ministerstvem zdravotnictví v předvolební kampani ČSSD a odpověd paní ministryně na tuto interpelaci a reakce Milana Cabrnocha na tuto odpověď.

Ústní interpelace Milana Cabrnocha na ministra financí Bohuslava Sobotku dne 6. března 2003 ve věci nepravdivého informování občanů o roli vlády ČR ve zdravotním pojištění.

Ústní interpelace Milana Cabrnocha na místopředsedu vlády Pavla Rychetského dne 27. února 2003 ve věci zákonnosti vyhlášky ministerstva zdravotnictví č. 532/2002 Sb.

 
 

© MUDr. Milan Cabrnoch 2003