Informační stránky poslance MUDr. Milana Cabrnocha
| Novinky | Mapa stránek |
VOLBY 2002

Vyhlídkové plavby výletní lodí "Král Jiří" po Labi v Kolíně

Milan Cabrnoch, 1. června 2002

reportáž - volby 2002

Stalo se již oblíbenou tradicí, že Občanská demokratická strana v Kolíně pořádá na Mezinárodní den dětí vyhlídkové plavby výletní lodí po Labi. V letošním roce se tato populární akce stala součástí volební kampaně Občanské demokratické strany.

Nástup do výletní lodě "Král Jiří", 1. června 2002

V sobotu 1. června 2002 vyplula výletní loď "Král Jiří" z Poděbrad směrem ke Kolínu již v 9:00. Na její palubě v tu chvíli bylo více jak čtyřicet cestujících, členů a rodinných příslušníků Sdružení zdravotně postižených z Kolína, které Občanská demokratická strana k plavbě z Poděbrad pozvala. Cestující využili příležitosti k besedě s poslancem a kandidátem ODS do Poslanecké sněmovny MUDr. Milanem Cabrnochem a předsedou kolínské ODS panem Jiřím Buřičem. Do Kolína loď dorazila za krásného počasí krátce před polednem.

Na nástupišti u zdymadla pod starým mostem v Kolíně již čekalo množství lidí, kteří měli zájem o další vyhlídkové plavby. Celkem za odpoledne podnikla loď "Král Jiří" osm vyhlídkových plaveb, přičemž při každé měla na palubě až 120 cestujících. Více již pan kapitán nepovolil, a protože zájem byl veliký pro některé pozdější návštěvníky se již místo nenašlo. Na lodi zpříjemnila plavbu živá kapela Expres, cestující se mohli občerstvit na restaurační palubě lodi. Každá z plavem trvala přibližně 40 minut. Během této doby měli občané možnost hovořit s představiteli Občanské demokratické strany v čele s MUDr. Milanem Cabrnochem.

Na břehu před nástupištěm na parník byl pro čekající připraven bohatý doprovodný program. Děti měli možnost zahrát si několik připravených dovednostních her, za které obdržely jako výhru balónky, lízátka a další sladkosti. Dospělí měli možnost se zdarma občerstvit točeným pivem; stejně jako na lodi i na břehu hrála k poslechu živá hudba. Celkem se vytočilo pět sudů piva a dva sudy limonády. Před dotírajícím sluncem si mohli příchozí odpočinout v obřím stanu firmy KOV Velim, kde se u mobilního výčepu točilo pivo a limonáda. V průběhu celého dne se mohli občané setkat se členy Občanské demokratické strany v Kolíně, kandidáty do PSP ČR MUDr. Milanem Cabrnochem a panem Jaromírem Fischerem, dále se členy oblastní rady Mgr. Ondřejem Plašilem, Mgr. Romanem Pekárkem, Bc. Jakubem Nekolným, panem Jiřím Buřičem a Ing. Janem Vlasákem a členy místního sdružení panem Krűgerem, Váňou, Plašilem, Raichlem a Horákem.

Dobrovodný program na břehu vyvrcholil vystoupením kolínského souboru mažoretek "KOŤATA"; úřadujících mistryň Evropy a České republiky.

Dalším zpestřením programu byla anketa Občanské demokratické strany. Vyplněný anketní lístek vhazovali návštěvníci do připraveného osudí a tím získali možnost vyhrát zajímavé ceny. Hlavní výhrou byl let horkovzdušným balónem, mezi další hodnotné ceny patřil poukaz na jídlo a poukaz na dvě hodiny na internetu zdarma v internetové kavárně Ivanhoe v Kolíně. Vítězem ankety a let horkovzdušným balónem vyhrál pan Karel Polívka z Kolína, který skutečně v podvečer vzlétl nad Kolín. Pro pana Polívku se let balónem stal neobyčejným zážitkem.

Vyhlídkové plavby byly ukončeny před 19 hodinou a poté se loď vrátila zpět do svého kotviště v Poděbradech. Všichni jsme měli radost z toho, že se celá akce vydařila a že spolu s námi strávilo příjemný den a oslavilo Mezinárodní den dětí bezmála 1 200 spolupoluobčanů.

Několik obrázků z průběhu dne (klikni na obrázek pro zvětšení v novém okně):

KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNI PRO ZVĚTŠENÍ
 

 

Související:

 
 

 

 

© MUDr. Milan Cabrnoch 2003