Informační stránky poslance MUDr. Milana Cabrnocha
| Novinky | Mapa stránek |
KOLÍN

Rezignace na mandát zastupitele

Milan Cabrnoch, 26. ledna 2004

Dnes jsem se rozhodl vzdát se mandátu zastupitele města Kolína.

Do zastupitelstva města Kolína jsem byl zvolen na kandidátce Občanské demokratické strany poprvé v roce 1998 a podruhé v roce 2002. V obou volebních obdobích jsem byl členem a předsedou Klubu zastupitelů zvolených na kandidátce ODS. Svého zvolení a možnosti pracovat v zastupitelstvu si velice vážím. Přineslo mi mnoho nových poznání a zkušeností a věřím, že jsem svou troškou pomohl práci zastupitelstva i městu Kolínu.

V pondělí 19. ledna 2004 schválila Výkonná rada ODS kandidátku ODS pro volby do Evropského Parlamentu. Na této kandidátce jsem se umístil na osmém místě. Velice si vážím podpory ODS v Kolíně i ve Středočeském kraji. Tato podpora, která se jistě opírá i o silnou podporu občanů, kterou má ODS na Kolínsku i ve Středočeském kraji, se promítla i do toho, že v první desítce kandidátů ODS naleznete dva Středočechy.

Umístění na evropské kandidátce je velkou ctí a současně mimořádným závazkem. Vzhledem k tomu, že je kandidátka pouze jedna pro celou ČR, je závazkem komunikace a zastupování všech občanů celé České republiky. Vedle toho jsem dále poslancem Parlamentu ČR. V tuto chvíli jsem se po dohodě s vedením kolínské ODS rozhodl, že uvolním své místo v zastupitelstvu prvnímu náhradníkovi, panu Antonínu Konfrštovi. Pan Konfršt je dlouhou dobu členem vedení ODS v Kolíně a v minulém volebním období byl také členem zastupitelstva. Jsem si jist, že bude mandát zastupitele vykonávat nejméně tak dobře, jako jsem jej vykonával já.

Děkuji všem, kdo podpořili v komunálních volbách Občanskou demokratickou stranu i mne. Velmi si Vaší podpory vážím a počítám s ní i pro volby do Evropského Parlamentu. Zůstávám v Kolíně a jsem připraven zastupovat své kolínské voliče jako doposud.


 

Související:

 
 

 

 

 

Reagujte:

Vaše jméno, titul:

Váš email:*
Chci na tento e-mail dostávat novinky:
Váš názor, vzkaz, dotaz, připomínka ?*

Prosím, vyplňte takto * označená pole. Děkuji

Rozsáhlejší texty zasílejte prosím na e-mail cabrnoch@psp.cz

 

 

Příspěvky:

 
 

 

 

© MUDr. Milan Cabrnoch 2003