Informační stránky poslance MUDr. Milana Cabrnocha
| Novinky | Mapa stránek |
Z DENÍKU POSLANCE

Project HOPE slavnostně ukončil další ročník

MUDr. Milan Cabrnoch, 18. října 2002

Informace

V pátek 18. října 2002 se v Nymburku konalo slavnostní zakončení letošního ročníku vzdělávání manažerů ve zdravotnictví organizovaném společností Project HOPE.

Project HOPE realizuje vzdělávací akce pro manažery ve zdravotnictví s velkým úspěchem již několik let. Vzdělávací cyklus probíhá v několika soustředěních. Skupinové týmy jsou složeny ze zaměstnanců jednotlivých nemocnic nebo jiných organizací působících ve zdravotnictví, a během školení řeší konkrétní projekt.

V průběhu slavnostního zakončení proběhla prezentace několika náhodně vybraných projektů. K účastníkům promluvil také generální ředitel společnost Johnson&Johnson ČXR pan Jiří Pavlíček, který vynikajícím způsobem představil moderní pojetí vůdcovství ve firmě.

Ve svém krátkém vystoupení jsem kromě blahopřání absolventům měl možnost také poděkovat těm, kdo se na organizování vzdělávací akce Project HOPE podílí. Význam manažerského vzdělávání ve zdravotnictví je o to větší, že řada manažerů právě takové vzdělání díky společenským změnám neměla možnost před nástupem do své odpovědné funkce získat. Project HOPE je úspěšný, o čemž svědčí jeho rozšíření do Lotyšska, Estonska, Litvy a také Číny.

V příštím roce pokračuje projekt znovu, již se těším na nová zajímavá témata.

 


 

Související:

 
 

Více : http://www.projecthope.cz/

 

© MUDr. Milan Cabrnoch 2003