Informační stránky poslance MUDr. Milana Cabrnocha
| Novinky | Mapa stránek |
Z DENÍKU POSLANCE

Festival Křišťálové srdce Poděbrady

MUDr. Milan Cabrnoch, 3. června 2002

Informace

V pondělí 3. června 2002 dopoledne jsem se v Poděbradech zúčastnil slavnostního zahájení festivalu dokumentárních filmů z oblasti zdravotnictví Křišťálové srdce Poděbrady. Velmi rád jsem přijal funkci čestného místopředsedy festivalového výboru.

Pořádání festivalu je záslužný čin, popularizace na téma ochrana zdraví a péče o ně je plně v souladu s programem ODS. Naším cílem je posílit roli pacienta, který bude mít dostatek informací pro rozhodování, dostatek kompetence pro rozhodování a za rozhodnutí ponese i svou odpovědnost.

Ve středu 5. června 2002 dopoledne jsem podpořil doprovodný program festivalu Křišťálové srdce Poděbrady. Na výzvu pořadatele jsem připravil seminář s tématem "Každý svého zdraví strůjcem". Cílem semináře bylo představit účastníkům a hostům festivalu v několika příspěvcích úvahu o podílu občana na péči o vlastní zdraví a na odpovědnosti za ně.

Pozvání přijali dva poslanci ODS - Ing. Lucie Talmanová, která kandiduje v Praze a MUDr. Miroslav Ouzký, který veden kandidátku ODS v Ústeckém kraji. Dále se semináře aktivně ujala krajské hygienička středočeského kraje MUDr. Zdenka Krahulcová. Ve velmi zajímavých více jak svou hodinách jsme diskutovali na téma volebního programu ODS, drogové problematiky, projektu iZIP, internetové zdravotní knížky i o aktivitách hygienických stanic na podporu péče občanů o vlastní zdraví.


 

Související:

 
 

 

 

© MUDr. Milan Cabrnoch 2003