Informační stránky poslance MUDr. Milana Cabrnocha
| Novinky | Mapa stránek |
Z DENÍKU POSLANCE

Den zdraví v Kolíně

Milan Cabrnoch, 1. května 2002

Informace

V den státního svátku 1. května 2002 jsem na pozvání ředitelky Okresní hygienické stanice v Kolíně paní doktorky Ludmily Vlkové zahájil akci DEN ZDRAVÍ, kterou pro veřejnost připravila Okresní hygienické stanice v Kolíně ve spolupráci se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a Oblastním spolkem Českého červeného kříže v Kolíně.

Za krásného jarního počasí se v areálu Plaveckého stadionu v Kolíně sešlo mnoho lídí, pro které byl připraven rozsáhlý program: vystoupení mažoretek "Koťata" a tanečního klubu "Kocour modroočko", plavecká soutěž "Plave celá rodina", ukázky potápění, lanová dráha do bazénu, cyklistické soutěže, vystoupení gymnastů Sokol Kolín, volejbalový turnaj neregistrovaných, fitnes s odbornou instruktáží, dětská pouť, prohlídka vozů RZP, ukázky výcviku psů, dětská diskotéka. Celý program doprovázelo vystoupení country kapely "Starý pecky" a skupiny "Modrý mauricius".

MUDr. Milan Cabrnoch zahajuje DEN ZDRAVÍ v Kolíně

V průběhu Dne zdraví měli občané možnost zjistit si na místě stav cholesterolu v krvi, změřit tělesný tuk, stanovit BMI nebo navštívit onkologickou poradnu.

Ředitelka Okresní hygienické stanice v Kolíně MUDr. Ludmila Vlková a
ředitel OP VZP Kolín Miroslav Richter (vpravo) na zahájení

Všeobecná zdravotní pojišťovna se stala spolupořadatelem akce u příležitosti 10. výročí své činnosti.

Děti se mohly mohly mnohé naučit


Vystoupení dětí ze souboru "Kocour Modroočko"


Vystoupení mažoretek "Koťata".


 

Související:

 
 

 

 

© MUDr. Milan Cabrnoch 2003