Informační stránky poslance MUDr. Milana Cabrnocha
| Novinky | Mapa stránek |
Z DENÍKU POSLANCE

Slavnostní zahájení výstavby automobilky T.C.P.A. v Kolíně

Milan Cabrnoch 10. dubna 2002

Informace

Slavnostní zahájení výstavby automobilky společnosti T.C.P.A, Toyota Citroen Peugeot Automobile v průmyslové zóně Kolín sever se konal dne 10. dubna 2002.

Desátý duben 2002 se zřejmě výrazným písmem zapíše do dějin Kolína, Středočeského kraje i celé České republiky. Dnes byla slavnostně zahájena doposud největší investice na zelené louce v České republice.

Na průmyslové zóně Kolín sever, tedy přesně řečeno v ohromném stanu na poli mezi Kolínem a Ovčáry, proběhlo slavnostní zahájení výstavby automobilky společnosti T.C.P.A, tedy Toyota Citroen Peugeot Automobile. Slavnostního zahájení se kromě premiéra Zemana, místopředsedy vlády Grégra, několika poslanců, senátora Maláta a hejtmana Středočeského kraje Patra Bendla zúčastnilo několik set Kolínských i přespolních (mnoho bylo "přesoceánských") hostí.

Slavnostní ceremoniál je startem mnoha událostí. Některé budou příjemné, jiné méně. Věřím, že na jejich konci bude rozvoj města i celé oblasti, vyšší platy, lepší příležitosti a menší nezaměstnanost. I tady však platí, že nic není zadarmo, bez práce nejsou koláče a každá mince má dvě strany…

Šéf Toyota Motor Corporation pan Fujio Cho přednáší
svůj slavnostní projev.


Představitelé ODS na slavnostním zahájení otevírání průmyslové zóny
Kolín sever.


Během slavnostního ceremoniálu jsem se setkal s představiteli japosnké
Toyoty pány Masashi Honda a Shigeru Hayakawa.


Slavnostního ceremoniálu ve dvou "stanech" se zúčastnilo několik stovek
hostí. 

Související:

 
 

 

 

© MUDr. Milan Cabrnoch 2003