Informační stránky poslance MUDr. Milana Cabrnocha
| Novinky | Mapa stránek |
Z DENÍKU POSLANCE

Poslanecký den v Kutné Hoře a Zruči nad Sázavou

MUDr. Milan Cabrnoch, 11. února 2002

informace

Kutná Hora

Od 12 hodin proběhlo v Kutné Hoře na Palackého náměstí před hotelem Mědínek setkání s občany a členy Občanské demokratické strany. Tématem akce, kterou lze zahrnout do kalendáře širšího předvolebního setkávání se s občany na konkrétní témata bylo tentokrát téma ODS volí jistotu ve stáří.

I přes velkou nepřízeň počasí (pršelo celou dobu) během téměř dvou hodin představitelé ODS, tedy Milan Cabrnoch, Pavel Bohatec (starosta Uhlířských Janovic a kandidát číslo 10 na kandidátce ODS do Poslanecké sněmovny ve Středočeském kraji), starosta Kutné Hory pan Květoslav Hlavatý, předseda oblastního sdružení ODS v Kutné Hoře pan Václav Zimmermann, členka krajského zastupitelstva paní Jiřina Pospíšilová a další diskutovali s občany Kutné Hory na různá témata. Ke zpestření akce přispěly rozdávané křupavé preclíky.

Zruč nad Sázavou

Podobná akce proběhla odpoledne v Zruči nad Sázavou. Té se kromě výše uvedených zúčastnil ještě předseda místního sdružení ODS ve Zruči.

Zruč je menší město, které bylo v nedávné historii poznamenáno problémy spojenými s ukončením činnosti výrobce dětské obuvi Sázavanu. Také ve Zruči se občané o problematiku dalšího vývoje důchodového pojištění v ČR zajímali. Není divu, tento problém se týká nás všech.


 

Související:

 
 

 

 

© MUDr. Milan Cabrnoch 2003